Про нас

Досить працювати, поїхали відпочивати! Компанія CACTUS Travel допоможе організувати відпустку, яка запам’ятається не тільки рестораном в готелі і місцевим пляжем. Ми не пропонуємо нудних турів, ми пропонуємо подорожі – яскраві, незабутні, колоритні. У нашому арсеналі – тисячі варіантів по всій земній кулі від найпопулярніших туроператорів. Допоможемо вибрати і придбати найкращий з усіх – по датам, сезонам, бюджету та іншим критеріям.

Як працює туристичне агентство CACTUS Travel

Якщо ви звикли планувати поїздки самостійно, тому що так виходить цікавіше і дешевше, у нас для вас гарні новини. Ви можете делегувати нам всі організаційні моменти і займатися найприємнішим – збором валіз і обговоренням майбутнього відпочинку. При цьому вартість поїздки виявиться найбільш доступною і вигідною, а складений маршрут – повністю відповідним вашим очікуванням і запитам. Саме так працює компанія CACTUS: у нас є найрізноманітніші види турів, один з яких гарантовано прийдеться вам до душі.

Індивідуальні подорожі і пакетні пропозиції, екскурсійні та круїзні тури, гірськолижний і пляжний відпочинок, гастрономічні і весільні варіанти – вибирайте все, що сподобається і не підлаштовуйтеся більше під суворі рамки.

З CACTUS Travel підбір не займе багато часу. Ви можете довірити цей нелегкий процес вашому персональному менеджеру або, завдяки вбудованому навігатору, самостійно швидко переглянути всі доступні варіанти, позначивши персональні критерії в таких категоріях як:

 • вид транспорту;
 • система харчування;
 • кількість осіб;
 • клас готелю.

Система сканує всі доступні на сьогоднішній день пропозиції і вибудовує їх у порядку убування за співпадаючими критеріям. Якщо ви не прив’язані до конкретних дат, турагентство запропонує більше путівок – з кращою вартістю в межах обраного відрізка часу. З кожним реченням можна детально ознайомитися на спеціальній сторінці.

Додаткові послуги CACTUS Travel

Туристична агенція CACTUS Travel – це компанія “все в одному”. Крім можливості замовити гарячий тур або скласти індивідуальний, ми займаємося і іншими суміжними питаннями. Менеджери компанії допоможуть:

 • знайти найдешевші і зручні авіаквитки;
 • оформити всі види страховки;
 • пройти весь шлях від збору документів до отримання візи;
 • підібрати освітню програму за кордоном;
 • подбати про зв’язок у роумінгу без критичних витрат.

Ми знайдемо оптимальне рішення по будь-якому питанню. Тому що завжди відповідально і з увагою ставимося до побажань клієнтів, якими б вони не були – підібрати тур або університет в Європі.

Турагентство Cactus Travel

 1. Демократичні та об’єктивні ціни
  Безліч подорожей на різний бюджет чекають на вас! Пропонуємо найнижчі ціни за найпопулярнішими напрямками: подорожуйте вигідно без збитків у комфорті.
 2. Зручні і прозорі умови співпраці
  Ви дізнаєтеся про тур все і навіть більше. Нам вкрай важливо, щоб клієнти залишилися максимально задоволені мандрівкою, тому ми надаємо повну інформацію та супроводжуємо на кожному етапі подорожі.
 3. Оперативна робота
  За вашими побажаннями та вимогами ми швидко знайдемо потрібний тур. В разі непередбачуваних змін наші представники миттєво повідомлять про це найзручнішим для вас способом – за телефоном, смс чи електронною адресою.
 4. Висока якість послуг
  З нами можливо навіть неможливе. Кожен клієнт, що завітає до нас, вийде з пропозицією своєї мрії та зможе відпочити на всі 100%. Агенція завжди прислухається до потреб туристів та пропонує тільки відповідні тури.