Освіта за кордоном

Отримання освіти – важливий крок у житті кожної людини. Важливо обрати навчальний заклад так, щоб диплом не припадав пилом на поличці, а з лишком компенсував усі витрачені на нього ресурси. Саме тому все більше українців замислюється про навчання в закордонних навчальних закладах. Сьогодні це дуже популярний і затребуваний напрямок і відмінна інвестиція у власне прекрасне майбутнє.

Навчання за кордоном – відмінне рішення!

Переваги отримання освіти за кордоном очевидні:

 • Іноземний диплом відкриває двері в світові компанії, оскільки передбачає наявність серйозної бази – теоретичної і практичної.
 • Під час навчання можна завести нові корисні знайомства, здатні допомогти в подальшому працевлаштуванні.
 • Якість освіти на порядок вище завдяки сучасним методикам, великій кількості практики.
 • Навіть короткочасне перебування в оточенні мультинаціонального середовища формує впевненість, вміння спілкуватися, розширює кругозір.
 • Величезна мовна практика, вдосконалення навичок, незалежно від того, вчитеся ви на мовних курсах або отримуєте вищу освіту за кордоном.
 • Освітній процес побудований цікаво і вільно, на відміну від місцевої строгості.

Якщо ви хочете вийти на якісно новий рівень життя, навчання за кордоном – саме те, що вам потрібно. Компанія CACTUS Travel пропонує консультативні послуги за освітніми програмами для дітей та дорослих. У нас ви отримаєте повну інформацію про особливості, терміни, вартість навчання за кордоном, перспективи та технічних нюансах.

Навчання за кордоном: чи є мінуси?

Безумовно, у кожної медалі є дві сторони. Але наскільки негативна буде критичною і стане вирішальною, можете визначитися тільки ви – на підставі реальних уявлень і знань про предмет. Якщо вам здається, що престижна освіта в іншій країні – нездійсненна мрія, ми допоможемо розставити всі крапки над і. Пропонуємо для початку ознайомитися з основними питаннями і сумнівами українців з цього приводу.

 • Висока вартість. Чи не перша думка при згадці про зарубіжне навчання – як дорого це коштує. Однак існують різні програми навчання за кордоном, і деякі з них обійдуться навіть дешевше, ніж вітчизняні вузи. В Європі є маса варіантів, як потрапити на навчання, в тому числі, і безкоштовно.
 • Незнання мови. Навіть якщо в дитинстві вчитель англійської вселив, що у вас немає здібностей, мовне середовище обов’язково зробить свою справу, і ви заговорите іноземною так само добре, як на рідному. Крім того, є спеціальні мовні курси, націлені саме на підвищення рівня володіння мовою.
 • Вікові обмеження. Діапазон можливостей настільки широкий, що знайти програму собі до душі і віком не важко. У агентстві з питань освіти за кордоном вас чекають найцікавіші і незвичайні пропозиції – підвищення кваліфікації, мовні курси, перекваліфікація. Можна навіть вибрати нову спеціальність і навчатися з нуля – освіта за кордоном не має віку!
 • Інша культура. Ваша адаптація за кордоном залежить тільки від вас самих. Завдяки сучасній глобалізації культурні кордони між країнами згладжуються, люди з цікавістю прагнуть зрозуміти інші народи, і коли це відбувається, виявляється, що спільного між ними більше, ніж відмінностей. А ті культурні особливості, які здавалися незрозумілими і навіть дратівливими, з вдячністю приймаються.

Будь-який з мінусів закордонної освіти можна легко обернути в плюс. І відправитися в захоплюючу подорож до незвіданих берегів. Недороге навчання за кордоном розкриє весь потенціал, подарує безліч цікавих моментів, спогадів і знань.

Які освітні програми за кордоном популярні?

Ми вже згадували, що ні вік, ні соціальний статус не є перешкодою для того, щоб відправитися на навчання в іншу країну. На навчання за кордоном ціни є досить лояльні, а якість освіти при цьому не страждає. Існують академічні та короткострокові варіанти навчання.

 • Вивчення мови на канікулах – як правило, для дітей і підлітків до 18 років.
 • Короткострокові інтенсивні курси мов від 2 до 4 тижнів.
 • Довгострокове вивчення мови на 6, 9 або 12 місяців.
 • Приватні школи-пансіонати – для дітей шкільного віку до 19 років.
 • Підготовчі курси перед вступом до вузу.
 • Підвищення кваліфікації, магістратура, навчання за обміном.
 • Вища освіта.

Всі ці варіанти, крім декількох програм для школярів, не мають обмежень за віком. Так що здобути освіту за кордоном зможуть всі бажаючі. Найбільш популярними напрямками вважаються Англія, США, Іспанія, Німеччина, Канада, Польща. Але ви можете вибрати будь-яку країну і з головою зануритися в неї на період навчання.

Освіта за кордоном – це не тільки навчання

Якщо ви хочете ближче познайомитися з собою, розкрити свої сильні сторони, навчитися справлятися з різними завданнями, життя за кордоном – найкращий варіант. Зовсім не обов’язково перебиратися в іншу країну на постійне місце проживання, але отримати цікавий досвід занурення в незнайому культуру завжди корисно.

На навчання за кордоном ціни включають не тільки отримання знань і навичок за фахом, а й масу додаткових “булочок”:

 • Цікаві заходи – студентське життя протікає дуже насичено, з різними концертами, груповими поїздками, фестивалями на території навчального закладу і в місті.
 • Подорожі – у вільний від занять час можна вивчати околиці, їздити в сусідні міста або навіть країни, знайомитися з культурою і традиціями обраного регіону.
 • Нові захоплення – з відкриттям нових граней обов’язково захочеться освоїти нове хобі. Серфінг, уроки фламенко, гра на гітарі, курси шиття, фотографії – вибрати можна що завгодно!
 • Нові знайомства – в процесі навчання легко заводяться друзі, знайомі, з якими іноді триває спілкування і по закінченню навчання. Дізнаватися стільки людей з різних країн – що може бути більш захоплюючим?

Вибирайте навчання, за кордоном, вартість якого влаштує за всіма параметрами, і відкривайте новий світ, повний цікавих подій і корисних знань.