TravelSiM

Для всіх, хто буває за кордоном хоча б раз на рік, актуальним стає питання організації доступного мобільного зв’язку. Роумінг від українських операторів – одна з очевидних можливостей підтримувати контакт з близькими людьми на відстані. Але не найвигідніша – тарифи в роумінгу далекі від демократичних, плюс мандрівникам доводиться платити навіть за вхідні дзвінки. Тримати зв’язок по інтернету через Wi-Fi також не завжди зручно, адже безкоштовний інтернет є далеко не скрізь.

Добре заощадити допоможе картка Travel SIM – міжнародна послуга передплаченого роумінгу з низькими тарифами. Вона дозволить скоротити витрати на переговори і зв’язок до мінімуму, не позбавляючи себе задоволення в спілкуванні з друзями і рідними. Картка діє в 190 країнах світу, при цьому найбільш популярні напрямки (140 країн, включаючи Європу, Росію, Єгипет, Туреччину) працюють на умовах безкоштовних вхідних дзвінків.

В установці і активації послуги немає нічого складного. Досить вставити сімку в свій смартфон – і користуватися ним, як зазвичай. Код номера Тревел Сім починається з +37.

Переваги Travel SIM

Туристична сімка має масу плюсів, в порівнянні зі звичайними тарифами мобільних операторів з України. Серед основних переваг:

  • Єдиний тариф для кожної країни, що не залежить від часу доби, напрямку та оператора.
  • Відсутність абонентської плати – немає необхідності поповнювати рахунок щомісяця, щоб зберегти номер; досить здійснювати дзвінки хоча б раз на рік, щоб термін дії картки продовжувався на вказаний проміжок часу.
  • Відсутність плати за з’єднання – на відміну від деяких пропозицій українських операторів, до цих пір знімається плата при з’єднанні з абонентом в роумінгу.
  • Можливість легко і швидко перевірити залишок на балансі, де б ви не знаходилися.
  • Єдиний номер для всіх країн, який ви завжди можете повідомити за потрібним людям перед поїздкою. Навіть якщо подорож зажадає перетин кордонів різних держав, Travel SIM буде працювати в кожній з них.

Серед корисних можливостей сімки для подорожей – можливість зберегти свій український номер на час поїздки. Налаштувавши телефон, ви зможете приймати дзвінки транзитом під час вашої подорожі. Таким чином не доведеться навіть повідомляти контакти про тимчасову зміну номера.

Тарифи Travel SIM

Вартість вхідних дзвінків залежить від місця розташування. Мінімальний тариф – $ 0,29 за хвилину розмови. У більшості країн вам не доведеться платити більше, ніж $ 1 за хвилину. Дзвінки з ТревелСім на месенджер Viber здійснюються лише за $ 0,09 за хвилину, а на Skype можна зателефонувати взагалі безкоштовно без використання інтернету.

Щоб відправити смс повідомлення, доведеться заплатити всього $ 0,15, а через спеціальне Travel-меню – $ 0,10. Серед додаткових послуг можна вибрати відповідний пакет інтернету вартістю всього $ 19 за 1000 Мб.

Поповнити рахунок картки можна на суму від $ 5 до $ 500. Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом на день поповнення. Залишок невитрачених коштів на вашому номері не згорає, а залишається до наступної поїздки. Таким чином, можна вигідно використовувати сімку для подорожей, не піклуючись про стан балансу.

У компанії CACTUS Travel ви можете отримати всю необхідну інформацію за послугою Travel SIM, а також придбати номер, налаштувати зв’язок і скористатися спеціальними пропозиціями, актуальними на момент покупки.

З карткою для подорожей ви будете забезпечені якісним і надійним зв’язком, перебуваючи за кордоном. На відпочинку, роботі, навчанні завжди можна зв’язатися з близькими людьми в Україні та поділитися враженнями та новинами про поїздку.