Круизы

Одним з найелітніших, а також своєрідних видів відпочинку є круїзи. Річкові і морські круїзи завжди передбачають нові знайомства, нестандартні враження і унікальну можливість за найкоротший відрізок часу побувати в різних містах і країнах. Круїзи втілюють високий сервіс і вишукану атмосферу. Морські круїзи — це неповторний дух пригод і морська романтика, неймовірний коктейль з країн, культур, природи і людей.

Вибираючи круїзи, як вид подорожі, Ви вибираєте абсолютну свободу, що чудово поєднується з розміреністю життя на кораблі. У круїзі Ви маєте можливість усамітнитися на палубі, або в шикарній бібліотеці, можете насолодитися чудовими стравами і найкращими напоями в барі-ресторані лайнера, можете захопитися партією в шахи, або ж розслабитися в джакузі.

Вишколений персонал у будь-який момент виконає всі Ваші бажання, а вечірні програми вразять навіть найдосвідченішу публіку. Різноманітність круїзів, які ми пропонуємо Вам, порадує навіть найкапризніших мандрівників: круїзи по Арктиці, морські круїзи Середземномор’я, круїзи по країнах Карибського басейну. Круїзи Середземномор’я — це незабутні морські круїзи в найтепліші країни Європи. Вони подарують Вам насолоду бездоганним комфортом, приємними зустрічами, вечірнім променадом по палубі розкішного корабля і красивими пейзажами. Морські круїзи по країнах Карибського басейну — це пекуче яскраве сонце і буяння фарб, пристрасть і калейдоскоп найнеймовірніших вражень. А ось відправляючись в круїз по Арктиці, варто поклопотатися про теплий одяг, вже наперед готуючись до несподіванок суворої північної романтики.

Круїзи — це білосніжний корабель, безкрайня водна гладінь, прекрасний сервіс і незвичайні відчуття!

Чому багато туристів із стажем вибирають саме морські круїзи? Морський круїз це не тільки принадна можливість за пару тижнів побувати в декількох країнах і при цьому уникнути виснажуючих переїздів. Морський круїз не дасть Вам ані найменшої можливості понудьгувати.

Турагентство Cactus Travel

 1. Демократичные и объективные цены
  Множество путешествий на разный бюджет ждут вас! Предлагаем самые низкие цены по самым популярным направлениям: путешествуйте выгодно без убытков в комфорте.
 2. Удобные и прозрачные условия сотрудничества
  Вы узнаете о туре все и даже больше. Нам крайне важно, чтобы клиенты остались очень довольны путешествием, поэтому мы предоставляем полную информацию и сопровождаем на каждом этапе путешествия.
 3. Оперативная работа
  По вашим пожеланиям и требованиям мы быстро найдем нужный тур. В случае непредвиденных изменений наши представители мгновенно сообщат об этом удобным для вас способом - по телефону, смс или электронному адресу.
 4. Высокое качество
  С нами можно даже невозможное. Каждый клиент, посетит нас, выйдет с предложением своей мечты и сможет отдохнуть на все 100%. Агентство всегда прислушивается к потребностям туристов и предлагает только соответствующие туры.